Užijte si atrakcí s dětmi v lanovém centru!

Jaro vystrkuje teplé sluneční paprsky a začínají dny plné světla a radosti. Pozorujete, že když vysvitne sluníčko, zvýší se vám hladina energie? Hned máte lepší náladu, více se smějete, přijímáte teplo a je vám blaze na duši. A v tomto rozpoložení se nejlépe vymýšlí program pro celou rodinu.

holka v lanovém parku

Kam o víkendu s dětmi vyrazit? Což takhle zkusit lanové centrum? Lanová centra u nás začaly růst jako houby po dešti. Pokud máte děti, které rády běhají, soutěží, lezou, skáčou a jsou neustále v pohybu, návštěva lanového centra je pro vás vysvobozením. Věřte, že vaše děti se doslova a do písmene vyřádí natolik, že o nich večer už nebudete vědět. Ještě rády zalezou unavené do postele!
horolezecká zahrada

V lanových centrech můžete bez problémů strávit celý den. Čekají na vás i na vaše děti všelijaké atrakce, jaké si jen můžete představit – nízké i vysoké překážkové trasy, visuté mosty, provazové žebříky, lezecké stěny, stezky v korunách stromů.

Překážkové trasy jsou naplánované jak pro malé děti, tak pro odrostlejší tak, aby se zabavily děti všech věkových kategorií. Mohou si zpravidla vybrat i různé stupně obtížnosti podle věku. Vše probíhá pod odborným dohledem instruktorů, samozřejmostí jsou ochranné pomůcky a potřebné jištění. Lézt mohou jak jednotlivci, tak i skupiny, děti i dospělí. Vraťte se opět do dětství a dopřejte si radost dovádění spolu s vašimi dětmi. Společně strávený čas a společné zážitky s vašimi dětmi je ten nejlepší vklad do jejich života! Na společně strávené chvíle budou rády vzpomínat. Vzdejte se kontroly, popusťte uzdu své fantazii a dovádějte společně s dětmi. Vy se odreagujete a děti budou v úžasu, jaké mají skvělé rodiče!
děti a lezecká stěna

V blízkosti lanových center bývají i hotely či penziony. Dobrým tipem je strávit víkend s dětmi v lanovém centru, naložit do auta i kola a projet blízké okolí na kole. Určitě naleznete další zajímavosti a děti vám budou vděčné za společně strávený čas a úžasný víkend.

Mohlo by se vám líbit...