Surfujte po celý rok!

Indoor Surfing neboli surfování na trenažéru je skvělá atrakce na pomezí sportu a zábavy, kterou si můžete dopřát i u nás v České republice! Díky moderní technologii si můžete dopřát podobné pocity a zážitky jako při surfování na oceánu. Trenažér je i skvělou volbou pro ty, kteří si surfování na vodě chtějí vyzkoušet. K dispozici Vám totiž bude instruktor, který Vás celou lekcí provede. Stačí tedy vyrazit do Prahy. V Surf Areně v Letňanech si postupně osvojíte techniku jízdy. Simulátor funguje tak, abyste se naučili správně využívat vlny, skvělý zážitek si odnesete i jako úplní začátečníci.
surfovací prkno
Co Vás čeká při návštěvě Surf Areny?
Existují dva způsoby, jak si zakoupit jízdu v Surf Areně. Buď si můžete zakoupit jeden z nabízených poukazů, jejichž platnost je 12 měsíců a sami si vyberete den a čas, kdy si surfování půjdete vyzkoušet. Máte na výběr z celé řady poukazů, z nichž některé zahrnují jen jednu návštěvu arény, či si můžete dopřát balíček více jízd, během kterých se naučíte na vlnách jezdit velmi dobře. Jen pro orientaci, cena jedné návštěvy se pohybuje kolem jednoho tisíce korun. Pokud si vyberete balíček například pěti jízd, zaplatíte 7 000 Kč.
muž na vodě
Poukaz na návštěvu Surf Areny můžete samozřejmě také darovat jako dárek svým blízkým. Pokud jim koupíte jednu jízdu pro jednu osobu, čeká je nejprve 30 minut dlouhá instruktáž. Poté jim bude zapůjčeno nezbytné vybavení a vystaveno úrazové pojištění. Dále je čeká půlhodinová jízda na vlnách s instruktorem. Pokud si sebou zákazník přinese flash disk, může si odnést domů videozáznam své jízdy. Na vlně surfují vždy jen dva klienti. Začíná se s jízdou vleže, poté v kleče a nakonec i ve stoje. Děti do 15 let, potřebují mít s sebou doprovod rodičů, osoby mezi 15 -18 let pak potřebují písemný souhlas rodičů. Je dobré přijít cca hodinu před začátkem lekce, abyste měli dostatek času se připravit.

Mohlo by se vám líbit...