Kvalitní sex s kokosovým olejem

Kokos má v našich končinách mnoho různých způsobů použití. Například vánoční cukroví by se bez něho asi jen těžko obešlo. Nedávno přibylo ještě jedno využití. Více a více se do našich domovů snaží dostat produkt, který je také vyroben z kokosu. Je to kokosový olej. Je neuvěřitelně univerzální. Dá se použít téměř všude a téměř na všechno.
· Jedním jeho pracovištěm bude kuchyň– vzhledem k tomu, že je jeho chuť i vůně velice lahodná, bude tu velice žádaný.
půlky kokosu

Nejlépe je pořídit si olej panenský (za studena lisovaný). Ten si uchová nejvíce cenných vitamínů (A, C a E) a také zdraví prospěšných mastných kyselin. Tento olej se může bez obav používat i na smažení. Do dvou set stupňů celsia se totiž nepřepaluje. Jestliže se chceme zbavit nějakého toho kila, tak se může stát docela dobrým pomocníkem. Kokosový olej se neusazuje v těle a rozkládá se na glukózu. Jeho další výhodou je i to, že se déle tráví, a tak dodává tělu energii postupně. Pro „hlídače cholesterolu“ je tu další dobrá zpráva – žádný neobsahuje.

Kokosový olej v celém bytě

Dalším místem, kde bude vítán, bude koupelna. Tady se dá použít jako tělové mléko pro omlazení pleti. Pokud ho budete pravidelně nanášet na poškozené vlasy, na pozitivní výsledek nebudete čekat dlouho. Dalším místem, kde by neměl chybět, je noční stolek. Výborně se totiž hodí k masážím celého těla. Pokožku zvláční a zanechá ji pružnou a hladkou. A kromě toho bude Vaše tělo krásně provoněné.
o Do ložnice se hodí ještě z jednoho důvodu.
o Protože je velice šetrný, dá se použít i jako náhrada lubrikačního gelu.
o Rozhodně si neublížíte. Má totiž i antibakteriální účinky.
kokosový olej na dřevěné lžíci
Své místo si kokosový olej najde i v dílně, kde se dá využít na vrzající panty nebo zarezlý řetěz. Jen se nenechte mýlit jeho konzistencí. Ačkoliv se hovoří o oleji, jeho konzistence připomíná spíše sádlo. Rozpouští se až při vyšších teplotách.

Mohlo by se vám líbit...