Komunikační sítě a aplikace

1)      Facebook – tuhle sociální síť určitě všichni dobře znáte, možná ale nevíte o všech možnostech co Facebook nabízí. Tuto sociální síť můžete spustit na počítači a používat ji klasicky na psaní s přáteli, hraní her, sledování různých příspěvků od všch možných lidí od nejslavnějších celebrit až po Vašeho kamaráda ze školy. Facebook také nabízí aplikaci pro mobilní telefony, tato aplikace se jmenuje Messenger, má stejné možnosti jako Facebook, akorát je více zaměřená na komunikaci mezi lidmi, můžete na ní kdykoli bezplatně s přítelem volat, psát si zprávy, posílat různé fotky, hrát společně hry a porovnávat se kdo bude lepší, ale potřebujete k tomu být připojeni k internetové síti, což znamená, být připojeni buď na WiFi nebo mít aktivovány mobilní data.
 fotky na mobilu
2)      Instagram – Tato sociální síť slouží především pro ukázku života daného člověka díky fotkám, v této aplikaci si můžete udělat takzvaně koláž svého vlastního života nebo jen fotky, které chcete ukázat světu. Pokud například rádi pečete, můžete si založit účet na instagramu a přidávat na něj své výrobky, které uvidí celý svět! Samozřejmě pokud byste chtěli uchovat svoje fotky ve Vašem soukromí, je to možné, stačí si nastavit aby Vaše příspěvky viděli jen lidé, kterým to dovolíte. Aplikaci můžete používat přes počítač nebo si ji stáhnout jako mobilní aplikaci do Vašeho smartphonu a mít ji tak pořád u sebe.
 
 
3)      Snapchat – Tato mobilní aplikace je určena jen pro mobily, pokud si chcete s kamarádem posílat bláznivé fotky nebo si jen nějakou fotkou sdělit kde právě jste a pochlubit se mu například zážitky z dovolené, tahle aplikace je jako stvořená pro Vás. V aplikaci je možnosti fotit fotky a následně je někomu poslat, můžete nastavit, že fotka, kterou jste příteli odeslali, zmizí po 10 vteřinách, co si jí otevře a tím zabezpečíte své soukromí. V nabídce máte možnost fotit se s různými filtry, například s hlavou psa nebo jiného zvířete.
 ikony na obrázkách
4)      Badoo – Tato aplikace slouží spíše pro seznamování s novými lidmi. Nemáte jít s kým do parku? Kamarádi s Vámi nechtějí třeba na pivo do hospody? Nevadí! Stáhněte si tuhle aplikaci a poznejte nové lidi, kteří s Vámi půjdou určitě rádi.

Mohlo by se vám líbit...