Jak využít místo pod schody?


V novém bytě či domě se vždy snažte o to, abyste co nejvíce využili místo, které vám dům či byt poskytuje, protože za pár let, až se tam zabydlíte a budete si kupovat nové věci, mnohdy ani nevyhodíte ty staré a najednou zjistíte, že nemáte místo a potřebujete ho více. Zatímco když si ihned vše urovnáte a schováte někam do úložných prostorů, budete to mít z krku a pak už budete přidávat jen to, co máte nové, nebo právě to, co jste vyměnili za nové a máte to staré. Právě od toho budete přesně vědět, kam se vám to vleze a jestli se vám to vůbec někam vleze, a navíc pak budete mít ty nejnovější věci hned při ruce, protože jste je tam dali jako poslední a nebudete se tedy muset hrabat hned až někam dozadu. To je ta výhoda, kterou vy hledáte. Toho musíte samozřejmě využít.

schody

Ani třeba nemusíte hned tušit, kolik skvělých míst v domě máte, kam se něco vleze a můžete tam něco uložit. Věřte nebo ne, ale takových míst je opravdu hodně, jen třeba nemáte zrovna nápad. Můžete se ale podívat na internet a tam najít inspirace, jak lidé využívají jednotlivá místa a co si tam uloží. Jedním z takových míst jsou i schody, ale bavíme se o tom jen když máte samonosné schodiště. Díky totiž tomu, že schody drží samy pod ně něco můžete umístit a využít tak další místo v domě, což je pro vás drahocenné, když už nemáte věci kam dávat.

křeslo

Podle místa pod schody si vy můžete určit, co pod ně dáte. Někdo tam vytvoří odpočinkový koutek, to je ale spíše pro lidi, kteří je nepotřebují využit k něčemu užitečnému. Někdo dává pod schody knihovnu, že si nechá přesně vyrobit skříňku pod schody a tam pak ukládá knihy. Někdo si pod schody uloží třeba pračku a sušičku. To je taky fajn, jen ale musíte mít schody, kam se vám obojí vleze. Někdo si pod schody vytvoří takový „kumbál“, kde ukládá věci na uklízení, což je taky velmi dobrý nápad jak schody využít.

Mohlo by se vám líbit...