Volkswagen Touran s tažným

Potřebujete odvést hodně materiálu, ovšem nemáte ve svém vozu dostatek místa. Tento problém je velice snadno řešitelný pomocí nákupu tažného zařízení.

Volkswagen Touran s tažným

Inovativní vozidlo

Hned ze začátku poznáte, že se jedné o prostorný rodinný vůz, jenž tvarem připomíná hodně dodávku. Ovšem má i nějaké mouchy, a proto si pojďme o něm povědět více. Co se týká motorizací, tak můžete vybírat hned z několika variant, protože vše do začalo klasickými čtyřválci a dnes už pod kapotou skrývá většinou tříválec. Samozřejmě záleží na generaci, protože od roku 2015 se přešlo na novou generaci. Vzhledem k tomu, že je vůz zaměřen hlavně na rodiny a dostatek pohodlí, tak zadní sedadla jsou všechny zvlášť s každé z nich se dá všemožně naklápět a pohybovat s ním.

VW Touran

Konstrukční řešení zde mají výhody i nevýhody. Jednoznačně se musí pochválit kvalitní antikorozní ochrana karoserie, ovšem na druhou stranu se u tohoto vozu sjíždí nestejnoměrně pneumatiky a hnije výfuk. Takže ve finále má Touran dobré jízdní vlastnosti, antikorozní ochranu, a především komfort s prostore. Na druhou stranu není až tak spolehlivý a je potřeba si vybrat správnou motorizaci.

Tažné zařízení

Touran je sice prostorné auto, ale na druhou stranu se do něj nevleze určitě vše. Pokud se budete například stěhovat, tak je zbytečné jet několikrát jen autem, protože to zabere spoustu času a palivo není taky zrovna zadarmo. A proto je nejlepší ještě za auto zapřáhnout vozík, díky němuž toho uvezete mnohem více. Ovšem k tomu je potřeba tažné zařízení VW Touran Amsa, jenž splňuje veškeré parametry. Na výběr je hned několik variant a je jen na Vás, jaké si zvolíte. Pokud ho budete používat jen sem tam, tak určitě zvolte odnímatelné zařízení, jenž pohodlně nasadíte či sundáte. Klasikou je 7 pinová elektroinstalace, která je vhodná pro všechny nebržděné přívěsy do 750 Kg.

tažné zařízení

Jestliže budete chtít táhnout karavan, tak není problém zakoupit 13 pinovou elektroinstalaci či redukci za pár korun. Samozřejmě všechny tyto tažné zařízení mají homologaci, takže s nimi můžete bezpečně jezdit na pozemních komunikacích.

Mohlo by se vám líbit...