Stále hezký lak

Správná péče

V první řadě je výhodné řešit u motorových vozidel jejich technický stav, protože ten zajišťuje bezpečný provoz bez různých úskalí. V první řadě je potřeba dodržovat pravidelný servis, kam řadíme prohlídku vozu, výměnu kapalin s filtry a podle potřeby se mění spotřební věcí jako brzdové destičky a spojka. Když přijde nějaké závada, tak je zapotřebí ji řešit, aby nenapáchala ještě větší škody. Kromě technického stavu u vozů hledíme na jejich vzhled, protože je velký rozdíl, když je vůz celou dobu garážovaný, nebo pokud někde stojí venku a majitel se o něj vůbec nestará.

umývání auta

Základem je lak držet v čistotě, takže je potřeba jednou za čas důkladné umytí. Lepší je vyhnout se automatické myčce. Po důkladném umytí je výhodné použít tuhý vosk, který je potřeba aplikovat ve stínu krouživými pohyby. Poskytne nám ochrannou vrstvu. Dále se můžeme zabývat ošetřením plastů a vyčištěním interiéru.

Střecha nad hlavou

Není žádným tajemstvím, že mezi negativní vlivy se řadí voda, sůl, sluneční záření a tak dále. Proto je výhodné se jim vyhýbat, takže se vyplatí zajistit svému vozu střechu nad hlavou, protože je to mnohem lepší, než aby stal jen tak venku. Koupit garáž v dnešní době znamená dost hledat a připravit si poměrně tučnou částku. Je tu však i jiná možnost, a to pořídit garážové stání. To sice není kryté ze všech stran, ale jeho stavba není nijak náročná a cenově je o dost dostupnější.

vůz v přístřešku

Jde o stavbu ze smrkových hranolů. S dobrým ošetřením nám vydrží opravdu dlouho, takže opravdu má smysl si takové stání zakoupit a postavit. Při správném ukotvením v zemi je tato stavba velmi pevná, takže ji nerozhodí silný vítr ani sněhová pokrývka. Vůz navíc může ochránit před kroupami. Ty můžou udělat do karoserie mnoho důlků, což není nic příjemného. Jestliže chcete parkovat hned u domu, tak využijte přístřešek k nemovitosti.

Mohlo by se vám líbit...