Přičarujme si dobré chlazení

Místa v lednici či mrazáku není nikdy dost. Zejména v dnešní době, kdy jsme zvyklí uskutečňovat velké nákupy jednou nebo dvakrát měsíčně, uvítáme, že je naše chladnička prostorná. Spíže už dnes nejsou moc v módě. V kuchyních najdeme nanejvýš potravinové skříně, kam ukládáme potraviny nevyžadující uložení v chladu. Vše ostatní včetně ovoce a zeleniny jsme si zvykli dávat do chladniček. Mnohé potraviny můžeme uchovávat mražené. To nám umožní uchovat úrodu ze zahrádky čerstvou třeba do příští sezóny.
nerezová lednice
Co je v chlazení převratné?
Technology SpaceMax- kouzelné zaklínadlo nebo nová technologie v chlazení? Ani jedno. Některé firmy vyhmátly černou díru na trhu. Malé prostory v bytech často nedovolují pořídit si tak velikou chladničku, jak by jejich rodina potřebovala. Firma Samsung se zamyslela a vytvořila chladničky, které mají stále stejnou velikost, i když jejich objem vnitřních prostorů se zvětšil. Plášť chladničky se ztenčil a tak vzniklo rozšíření pro úložný prostor. Přitom energetická spotřeba zůstává stejná.
zmrazené maliny
Další vychytávkou je pak možnost organizovat si vnitřní prostor chladničky po svém. Variabilita polic, úložných schránek a přestavby vnitřního prostoru dle momentální situace v rodině je velmi praktická a dovolí nám maximální využití chladničky. Vysoká mísa jahod, krabička se zítřejší svačinou nebo letní ochlazení v podobě půlky melounu, to vše do chytré lednice bez problému vejde.
soft zmrzlina
Při nákupu dbejme na tyto možnosti. Odměnou vám bude spotřebič, který se nezalekne ani sebevětšího nákupu.
Dnešní hospodyňky si díky elektřině mohou oddychnout. Jejich čas je využit ekonomicky a nemusí ztrácet drahocenný čas přemýšlením, kolik potravin se vejde do chladničky, zda chladničku nutno odmrazovat a mnoho dalších povinností, které dříve kuchařky zatěžovaly.

Mohlo by se vám líbit...