Notebook DELL VOSTRO 3559 – pro práci z domova

Americká společnost DELL, jež tento excelentní kousek vyrábí, působí na trhu již řadu let – od roku 1984, kdy ji založil počítačový nadšenec Michael Dell a pod jehož vedením se dnes řadí mezi nejúspěšnější společnosti zabývající se počítačovými technologiemi.

Řada VOSTRO https://www.hc3.cz/notebook-dell-vostro-3559—pro-praci-z-domova je určena náročným firemním uživatelům, typ 3559 vyčnívá z této řady svým využitím nejen v kanceláři, ale také na cestách a doma. Je tedy určen především pro ty, kteří jsou často „v pohybu“, ať už na služební cestě, za klienty či doma a svůj pracovní nástroj s sebou neustále „tahají“. Notebook se totiž velice lehce přenáší díky své váze, odolnosti a povrchu s texturou, která zabraňuje klouzání. Obrazovka o velikosti 15,6“ je antireflexivně upravena, což oceníte zvláště při delších cestách dopravními prostředky.
videokonference na pc.png

Operační systém Windows 7, 8 nebo ve verzi 10 je již součástí výbavy. Vzhledem k náročnosti firemních aplikací je přístroj vybaven dvoujádrovým procesorem Intel Core i5 6200U Skylake, výbornou grafikou Intel HD Graphics 520 a hlavně obrovskou kapacitou 500 Gb – 1 Tb a přidání paměťové karty či externího disku je samozřejmostí.
připojení k pc.jpg

Při práci z domova jsou u některých firem nezbytné on-line videokonference a k tomuto účelu je zařízení vybaveno perfektními technologiemi – integrovaná HD kamera, čistý zvuk v podání Waves MaxxAudio a výstup VGA pro připojení dalšího monitoru nebo projektoru. Ve vysokém rozlišení 1366 x 768 pixelů se tak můžete krásně bavit na dálku s kolegy a ve volném čase shlédnout film.

Vícero USB portů (spec. 2.0 a 3.0), WiFi, Bluetooth, Ethernet, DVD±RW optická mechanika, numerická klávesnice, konektor pro reproduktory či sluchátka jsou samozřejmou nezbytností nejen tohoto ale každého počítače.
osvětlená klávesnice.jpg
Proč si jej tedy pořídit:

–        excelentní výbava i pro ty nejnáročnější (kapacita, rychlost, kvalitní software)

–        praktičnost (odolná a přitom elegantní konstrukce, neklouzavý povrch, antireflexní matný monitor)

–        ideální pro práci z domova i na cestách

–        zabezpečení (integrované bezpečnostní funkce)

–        prodloužená speciální záruka (servis Next Business Day – oprava již druhý den, případné zapůjčení náhradního přístroje)

Notebook DELL VOSTRO 3559 – pro práci z domova
5 (100%)1

Mohlo by se vám líbit...