Multifunkční hrnec

Že takový hrnec neznáte? Není divu, vždyť je na trhu teprve chvilku. Přesto už si ale našel spoustu příznivců, kteří by jej nedali ani za zlatý poklad. Tento hrnec si dal za úkol spojit všechny kuchyňské techniky do jednoho. Základ tohoto zařízení tvoří nádoba, která zajišťuje ohřev na přesnou teplotu podle zvoleného programu. Lze zde připravit různé druhy jídel, dle své obliby i dietních opatření. Zvládne připravit jídlo na vodě či v páře, umí pomalu dusit při nízké teplotě, pomalu péct, zapékat, ale i péct. Jsou i takové, které dokážou vyrobit jogurt nebo marmeládu.
pórek v hrnci
Pokud se rozhodnete, že si dovolíte do své kuchyně pořídit multifunkční hrnec, dobře si rozmyslete, co od něho budete požadovat a jaké funkce využijete a které ne. Hledejte informace dříve, než utratíte své peníze. Vyplatí se to. Nechceme mít přece v kuchyni něco, co bude jen zabírat místo. Požadujte všestranného pomocníka, který vám opravdu pomůže.
Zaměřte se na kvalitu
Při výběru odložme růžové brýle a na rovinu si upřesněme, co od hrnce bude očekáváno.
Funkce by měly být následující: Osmahnutí Příprava polévek
Restování Příprava rýže
Vaření v páře Příprava jogurtů a džemů

Požadujeme vždy návod v češtině, dejme přednost intuitivnímu ovládání, abychom ho rychle dostaly pod nehty.
Dle svého využití zvažte, zda budete požadovat hrnec s míchacím zařízením. Toto zařízení míchá, obrací a zabrání připálení.
litina kastrolu
Ty nejdokonalejší hrnce vás pak pomocí dysplaje provedou celou cestou přípravy zvoleného jídla. Pokud zvládnete mobil, bude pro vás ovládání multifunkčního hrnce jen zajímavou hrou s výborným výsledkem na talíři.
Nebojme se elektrických hraček v naší kuchyni. Nejen, že nás příjemně pobaví, ale také nám pomůžou vykouzlit dobroty, které nám budou nejen chutnat, ale také prospějou našemu zdraví. Buďme pokrokoví i v naší kuchyni.

Mohlo by se vám líbit...