Nezapomenutelná oslava – LASER GAME!

Časy, kdy jste zpívali svým ratolestem „hodně štěstí zdraví“ jsou už pryč, ale vy jim prostě chcete uspořádat party, na kterou jen tak nezapomenou. Samozřejmě nechcete podporovat alkohol u mladistvých, tak hledáte alternativu, která naplní očekávání vaše a děti přitom příjemně potěší! Dobrou zprávou je, že oblíbená laser game aréna v Praze se rozhodla vám s výběrem pomoci. Vaši potomci si skvěle užijí své narozeniny a navíc u toho nebudou sedět na zadku a pořádně si zaběhají.
Princip hry spočívá v tom, že každý s hráčů laser game dostane svítící vestu a laserovou pistoli a v určitém prostoru mezi sebou soupeří, strefují se do protihráčů a sbírají body. Jak je podle popisu znát jedná se o týmovou hru, takže akorát na oslavu s kamarády, kde se pěkně všichni zapotí.labyrint (39)
Potom záleží samozřejmě také na počtu hráčů, podle kterého si mohou vybírat konkrétní hru. Prostory tohoto zábavního centra jsou však vybaveny nejen k hraní, ale i k odpočinku, při kterém mohou hosté oslavenci poblahopřát a předat dárky. V této části se mohou děti také zabývat oddechovými hrami jako je například stolní fotbálek nebo třeba hra na Xboxu.skupina-mensi(1)
K dispozici je zde samozřejmě také občerstvení dle přání dětí, lahodné nápoje, které je mezi jednotlivými hrami náramně osvěží, jsou samozřejmostí.
Odvézt děti od počítačových her a stát se hrdinou jedné z nich je rozhodně jejich snem a vaším zase to, že se konečně dostanou k pohybu. Tak na nic nečekejte, pokud se blíží jubileum vašeho zlatíčka, můžete si vytvořit online rezervaci, po které vás pracovníci budou kontaktovat a doladí s vámi další detaily, co se týče velikosti skupiny a celkově o co vše máte zájem. Lepší je zařizovat dříve než později, může se stát, že vás vybraný termín už bude bohužel zabraný.

Mohlo by se vám líbit...