Jak na povánoční stres. Objevte skvělého pomocníka na hubnutí!


A je po Vánocích. A bohužel navzdory předsevzetím šly kilogramy nahoru. Ať děláme, co děláme, stále nedokážeme zhubnout. Zkoušíme různé diety, ale přijde nám, že buď chybí výdrž, nebo něco děláme chybně nebo nebo nebo … Ne. Chybí motivace.
Jakmile nalezneme a vezmeme za svou MOTIVACI a vydržíme, pak naše hlava poslouchá. Ale jakmile hubneme bez motivace, hlava neposlouchá. Dobrá, máme motivaci a co dál?
žena po zhubnutí, hezká postava
Keto dieta pro ženy vám, milé ženy, nabízí skvělou možnost, jak nabraná kila nejen přes vánoční období, shodit opět dolu. Je důležité zapřemýšlet nad svým jídelníčkem. Sledujte alespoň jeden týden a zapisujte si poctivě, co jste snědla. Ale poctivě a všechno! I když se vám bude zdát, že hrstička oříšků není hřích, i tu hrstičku si zapište.
A s tímto týdenní zápisem vyhledejte odborného poradce KETO diety. Možná budete překvapena, co odborník na výživu zjistí. S největší pravděpodobností se bude jednat o nadbytek příjmu cukrů, i když vám se to tak zdát nebude. Jenže – cukr je dnes téměř ve všem. Nemusíte zrovna sladit cukrem kávu a ranní čaj. Cukr najdete v ovoci, což je známé, v těstovinách, bramborách, ale i v obyčejném bílém chlebu. Divíte se, že i ve chlebu? Ne v každém. Pokud podlehnete vonícímu chlebu právě v obchodě vytaženém z pekárny, jíte prázdné kalorie. Je sice krásně voňavý a křupavý, ale je „vyhnaný“ droždím za použití cukru. Ale kváskový celozrnný chleba, to už je jiná kategorie, natož „Večerní chlebík“, který je vyráběn z různých semínek, tudíž je zdravější.
zakázaná potravina při dietě – cukr
To vše a spoustu dalších zajímavostí se dozvíte na osobní konzultaci s odborníkem na zdravou výživu, který vám vysvětlí chyby ve stravování a nabídne zcela nenáročnou, ale fungující keto dietu, kdy ubíráte z tuků a svaly zůstávají. Anebo doplňujete svaly, pokud vám chybí. To vše za přísného sledování a podpory lidí, kteří své práci rozumí.

Mohlo by se vám líbit...