• Nezařazené

Na cvičení i na hraní je ideální gymnastický míč pro děti


Věčná otázka, jak přinutit děti, aby se trochu hýbaly? Venku je škaredé počasí, několik dní prší, doma se nudí, už je nic nebaví, ale cvičit rozhodně nebudou, protože už to slovo, cvičení, nad tím se akorát ušklíbnou a nic z toho. Také to znáte? Situace jako vystřižená z běžného každodenního života? A co takhle vyzkoušet cviky formou hry a zábavy?

Ideální volbou bude gymnastický míč pro děti.

dítě s matkou

Děti nemusí nutně vnímat, že se jedná o cvičení. Pokud jim pořídíte míč na cvičení, mohou ho vnímat jako míč, budou si na něm hrát, blbnout, protahovat se a už to je pokrok, už to zaručí výsledek. K tomu stačí přidat pár nějakých cviků, když uvidíte, že si s ním zrovna hrají nebo kolem něj poskakují a máte vyhráno.

Protahování pomocí míče je efektivnější, ale zároveň příjemnější než cvičení na tvrdé podložce. A navíc jako bonus k tomu děti to baví, protože balóny snad všechny děti milují, takže to berou z části jako hru a to je důležité. Sport a cvičení je musí bavit, aby si to vštípily do podvědomí, že sport je nejenom zdraví prospěšný, ale také že baví!

Gymnastický typ balónu však nemusí nutně používat pouze děti. Je ideální také pro dospělé. Fitness typ je vhodný pro každou postavu až do nosnosti 180 kilogramů. Pohodlně s ním mohou cvičit i dospělí, jak muži, tak i ženy.

děti listí

okonce se doporučuje těhotným ženám jako příprava k porodu a zlepšení zvládnutí celého procesu těhotenství. Díky němu připravíte tělo na blížící se porod.

Samozřejmě, že neobsahuje žádné škodlivé ftaláty, takže je zdravotně nezávadný, proto si s ním mohou hrát jak děti mladší, tak i starší.

Balón a jóga? Jde to k sobě? Ano, samozřejmě! Míč se dá skvěle využít i při protahování a cvičení jógy. Jistě si hned najdete pár cviků, které s ním lze provádět, a doplníte s nimi vaše každodenní cvičení jógy.

Velikost 75 centimetrů je naprosto ideální a vyhovující všem podmínkám a cvikům. Navíc si můžete vybírat z krásných různých barev!

Mohlo by se vám líbit...