Univerzální tablety na čištění vody v bazénu

Léto začíná koupací sezónou. Naše země je proslulá kulatými a hranatými bazény u rodinných domků. Některé z nich stavíme každý rok, u jiných mohou konstrukce stát na místě i přes zimu, když je řádně zazimujeme. Nejlepší jsou samozřejmě ty, které máme v obytných prostorách nebo alespoň ponořené v zemi, ale to už je trochu jiná kategorie.

Nicméně je jasné, že o vodu v bazénu se musíme starat a to od začátku letní sezóny y až do samotného konce. Nikdo přeci nechce, aby se mu po pár týdnech koupání objevily ve vodě řasy, sinice, zelený sliz nebo cokoliv podobného velice nepříjemného. Proto doplňujeme potřebnou chemii do bazénu, která vodu čistí a udržuje ji takzvaně v kondici tedy bezpečnou z hlediska našeho zdraví, čistou, svěží a krásně průzračnou bez sinic, řas a nežádoucích projevů. Chemie může být ve formě kapalného přípravku nebo například jako tablety.

Tablety 5v1 https://www.chlorito.cz/multi-tablety-5v1 působí na vodu hned několika vlivy.

voda bubliny

Pokud si nechcete pořizovat milion přípravků na čištění bazénové vody, je lepší zvolit jeden přípravek, který vám pomůže hned s několika neduhy.

Tablety fungují jako dezinfekce, doplňují potřebný chlor, díky kterému bude voda hygienicky čistá. Při pravidelném používání působí preventivně, aby se netvořily řasy a sinice. Jejich zárodky samozřejmě hned likvidují. Přípravek pomáhá stabilizovat hodnotu ph vody. Vyvločkuje nečistoty a předejde nežádoucímu zakalení.

Zkrátka a dobře jsou plně multifunkční, takže si nemusíte kupovat hned několik přípravků, které by byly potřebné pro udržení všech těchto optimálních hodnot.

plavec

Jednoduchá manipulace je jenom bonus k tomu, že s těmito přípravky nebudete mít žádné starosti. Dávkují se podle návodu velice snadno, rychle a jednoduše.

Dbejte na čistotu vody i z hlediska bezpečnosti zdraví. V nepříznivých podmínkách totiž může trpět pokožka našeho těla. Na první pohled to možná nebude patrné, ale po koupání či při častějším používání už nějaké známky na kůži možná poznáte.

Mohlo by se vám líbit...