Stačí měsíc a můžete se stěhovat do vlastního!

Dopřejte si i vy luxus vlastního bydlení a rázem poznáte ten rozdíl! Vždyť není třeba, abyste sahali hluboko do kapsy anebo riskovali rizikovou hypotéku – se životem v mobilním domě budete spokojeni stejně, jako v malé novostavbě anebo v městském bytě!

malý domek, skleněné zábradlí

Mobilní domy spojují hned několik předností kvalitního bydlení:

To hlavní, na čem většině lidí záleží, je cena, ale má to i jiné výhody. Nicméně pokud jde o cenu, tak je jistě pravda, že je bezkonkurenční – anebo víte o jiné stavbě, kterou můžete vlastnit již za milión korun?

Když vsadíte na tuto možnost, zbavíte se i nepříjemných těžkostí s vytvářením projektu, s jeho schvalováním na úřadě, a také se zbavíte problémů, které běžnou stavbu doprovázejí. V tomto případě totiž nebudete potřebovat žádné stavební povolení – stavba nemá pevné základy spojené se zemí, a tak se bez něj hravě obejde.

Navíc, zapomeňte na stavební dělníky, všudy přítomný ruch, hluk, prach a nepořádek – domek vznikne v areálu výrobce, a to kompletně, od podlahy až po střechu včetně veškerého vybavení. Hotový ho dodavatel následně přiveze speciálním vozidlem až na místo, kde ho také usadí. A vy se bezprostředně poté můžete stěhovat do svého. Stačí se napojit na přípojky energií a vše je hotovo!

klíče na stole

Každého, kdo na bydlení spěchá, potěší i krátká dodací lhůta – za měsíc máte bydlení na zahradě – a za tak krátkou dobu postavíte snad jen jurtu anebo jiné alternativní obydlí.

Ovšem zatímco průběh stavby je od běžných typů domů naprosto odlišný, uvnitř rozdíl tohoto bydlení od života v klasickém městském bytě nepoznáte. Bude zde naprosto vše, na co jste zvyklí, a o co máte zájem. Vždyť toto bydlení bude vyrobeno na míru vašim požadavkům, takže zde nebude chybět nic, co je pro vás důležité, ať už jsou to spotřebiče, nábytek anebo jiné vybavení.

Tak co, podlehnete kouzlu mobilních domů i vy?

Mohlo by se vám líbit...