Peníze pro firmy a podnikatele

Máte rozjeté vlastní podnikání a přemýšlíte o tom, že rozšíříte sortiment? Nebo chcete nabídnout nějaké služby navíc? Založit novou divizi, nové odvětví či zvětšit prostory pro výrobu nebo skladování? Ať už v oblasti obchodu, průmyslu, či v jakémkoliv jiném odvětví, peníze navíc se vždy hodí. A jak je získat? Jednou z možností je samozřejmě úvěr. V případě podnikání se bude jistě jednat o podnikatelský úvěr. Ten si sjednávají právě firmy, OSVČ a podnikatelé. Se získanými financemi totiž můžete hradit veškeré běžné výdaje, ale i další investice.
mince kulaté na jedné hromadě, zlaté a se stříbrným okrajem eura
Vždy v rámci podnikání. Pokud například budete chtít založit nové podnikání a ještě nepodnikáte, vztahuje se na to opět podnikatelský úvěr. Pokud budete chtít rozšířit stávající podnikání, opět se bude jednat o tento typ úvěru a to i v případě, že se firmě nedaří a potřebujete finance na běžný provoz, ale třeba také na investice, na udržitelnost, na jakékoliv firemní náklady, splácení půjček, i na vyplacení exekucí. Je toho opravdu hodně, co v rámci podnikání můžete potřebovat, takže se pojďme vrhnout na konkrétní typy úvěrů, které si můžete jako podnikatel zvolit.

Velkým otazníkem bývají registry

Právě bankovní a nebankovní typ je většinou problematický z hlediska klientů. Ne však z našeho úhlu pohledu. Záznam v jednom nebo druhém, tedy bankovním nebo nebankovním, totiž nemusí být žádnou velkou překážkou k získání plnohodnotného typu úvěru. Dalším názvem je bez příjmů nebo americká hypotéka bez registru http://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/ to je opět také název pro podnikatelský úvěr.
dvě ženy sedí na terase, zastřešené, jedna má v rukou kytaru a hraje, druhá drží skleničku se šampaňským
A co můžete získat?


1. Pevnou úrokovou sazbu
2. Dobu splácení až 30 let
3. Žádné nahlížení na záznamy ať už v nebankovním nebo bankovním typu
4. Nízké splátky
5. Předčasné splacení kdykoliv bez pokut nebo sankcí
6. Manažeři operující po celé ČR
7. Úrok již od 4% p.a. s žádným nebo malým záznamem
8. Úrok již od 7% p.a. pro klienty běžně se záznamem
9. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí
10. Velice rychlé jednání, nečekáte dlouhé měsíce
Snadná dostupnost, vyřízení po internetu

Mohlo by se vám líbit...