Americká nebankovní hypotéka bez registru

Celé vyřízení hypotéky je velice snadné a jednoduché. Jsme česká společnost, na kterou je spolehnutí. Máme český kapitál, díky kterému můžeme s financemi disponovat a dopřát mnohým lidem útěchu v podobě hypotéky, kterou nabízíme https://nebankovni-hypoteky-cz.cz/.

finanční kalkulačka

Stačí si vybrat dobu splácení od jednoho roku až po dlouhých 30 let. Předem se neplatí žádné poplatky. Tato americká nebankovní hypotéka je bez projíždění registru dlužníků, ale také bez prokazování vašich příjmů.

hromada peněz

Tato nebankovní hypotéka má podobně nízké splátky, jako je tomu v ostatních běžných bankách. Nízké splátky zaručí, že se nebudete dostávat do nesnází. Zajištění financí nikdy není jednoduché, s námi však máte vyhráno na plné čáře. Jsme nejspolehlivější a nejlevnější varianta, kterou můžete na českém trhu objevit. V nebankovním sektoru díky tomu nemáme konkurenci.

telefon a iPhone

Bez projíždění registrů nebo prokazování příjmů

§ Peníze získáte díky ručení vlastní nemovitosti. Finanční hodnota těchto peněz závisí na odhadu nemovitosti. Můžete dostat peníze až do hodnoty 70% odhadu vaší nemovitosti. Splatnost se pohybuje od jednoho roku až po třicet let. Nezkoumáme váš věk, ani pohlaví ani bonitu daného klienta. To znamená, že nebudeme projíždět registry, ani nám nebudete muset dokazovat výše vašich příjmů ze zaměstnání. Každému klientu se snažíme ve všem vyhovět. S námi peníze získáte, o to se postaráme.
§ Jaké jsou podmínky ke splnění hypotéky? Musíte vlastnit nemovitost, kterou budete ručit. Zde také můžete zvolit jinou variantu. Ještě je možné ručit nemovitostí třetí osoby, která podepíše zástavní smlouvy. Koupi nemovitosti financujeme jen do 50% kupní ceny.
§ Peníze můžete použít jakýmkoliv způsobem. Mnoho lidí zvolí vyplacení z exekucí, oddlužení, či konsolidaci půjček. Můžete s nimi zrekonstruovat budovu nebo své obydlí. Cokoliv si koupit, pořídit nebo zařídit. Je to jenom na vás, jak s penězi naložíte. Hypotéku lze předčasně kdykoliv doplatit a to bez poplatků nebo penálů.

Mohlo by se vám líbit...