Kdo využije párty stan

Párty stany jsou přenosné konstrukce stanových přístřešků, které slouží pro nejrůznější účely, nejčastěji pro oslavy provozované pod širým nebem. Kdo takový párty stan využije, a komu se vyplatí pronájem stanu z půjčovny párty stanů?

Svatby

Velmi často se párty stan uplatní na svatbách. Pokud se konají v teplém období roku, oslavu lze provozovat bez obav i venku na zahradách za rodinnými domy, případně na pronajatých pozemcích. Výhodou oslavy ve venkovním prostředí je malá pravděpodobnost poškození majetku, pokud se některý z hostů opije a přestane kontrolovat své tělesné pohyby.

oslava na zahradě

Narozeninové oslavy

Venku na zahradě lze slavit i narozeniny, velmi oblíbené jsou zejména ty dětské, kdy si vaše ratolesti mohou pozvat své kamarády a bavit se tu mnoha způsoby, např. sportem, společenskými deskovými hrami, skládáním stavebnic atd.

Oslavy jen tak

Napadlo vás někdy, že byste mohli slavit i docela obyčejný všední den s přáteli, které prostě pozvete k sobě domů jen tak? Někdy mohou být důvody k oslavám docela prozaické, například máte důvod pochlubit se svými osobními úspěchy, když se vám podaří třeba naučit hrát na kytaru, naučíte se na slušné úrovni cizí jazyk, zvládnete šít na šicím stroji, plést, vyšívat či háčkovat, podaří se vám efektivně shodit nadváhu, pochlubíte se pěstováním pokojových rostlin nebo akvarijních ryb, a jistě byste sami doplnili další události, které váš život posouvají do lepší roviny.

párty stan se slunečníky

Ukázkové prezentace a stánkový prodej

Někteří lidé předvádí své výrobky nebo prezentují své služby na veřejnosti, např. v obci či v malém městě na náměstí před obecním úřadem. Může jít i o stánkový prodej oděvů, obuvi, potravin, řemeslných produktů, jako jsou výrobky ze dřeva, proutí, slámy, z kovu atp. Párty stan v tomto případě poslouží jako přístřešek před deštěm či sněžením, anebo ochrání před přímým sluncem.

Mohlo by se vám líbit...