Citlivé údaje je lepší střežit pod zámkem

Potřebujete-li udržovat svá data pod zámkem, ať už z důvodu, že pracujete s citlivými daty svých klientů anebo proto, že se bojíte, aby vám někdo nevyfouknul vaše cenné nápady, pak se vám rozhodně vyplatí kovová kartotéka. Jedná se totiž o úložiště, které vám jen tak někdo neprolomí, jak tomu v poslední době bývá u dat uložených v počítači a na sítích. Přece jen do takového bytelného nábytku se jen tak někdo nedostane, a aby se k němu vůbec někdo dostal, tak by nejprve musel vstoupit do vaší kanceláře, takže zabezpečíte-li si i svou kancelář, pak se o svá data rozhodně nemusíte obávat.
šuplík kartotéky
LIDÉ VYDĚLÁVAJÍ RŮZNÝMI ZPŮSOBY
V dnešní době totiž člověk nikdy neví, na koho narazí a komu se jaké informace budou hodit. A mnohdy jde i o to, že útočník nemá ani tak zájem o samotné citlivé informace, se kterými disponujete jako o to, aby vás mohl diskreditovat a vydírat, i tak někteří lidé vydělávají své peníze. Důležité proto je, udělat vše proto, abyste s takovými citlivými daty zacházeli maximálně opatrně, aby vás posléze nikdo nemohl nařknout z toho, že jste ho ohrozili svou neopatrností. Ovšem pokud důkladně zabezpečíte svou kancelář i své spisy, tak vám nedostatečné zabezpečení a rizikové jednání nikdo nebude moci vyčítat.
řetěz přes věci

NE KAŽDÝ SE CHCE SVÝM ZDRAVOTNÍM STAVEM CHLUBIT
A navíc, rozhodně se vám tak uleví. A co by člověk neudělal pro svůj dobrý pocit, a proto, aby mohl v noci klidně spát. A na vaše klienty jistě také zapůsobí, když uvidí, jak odpovědně zacházíte s jejich údaji, tím spíše, pokud se třeba jedná o citlivé lékařské záznamy o jejich zdravotním stavu, protože to, co může jednomu připadat jako banální záležitost, může být pro druhého tajemství nejvyššího řádu, které nechce nikomu sdělit.

Citlivé údaje je lepší střežit pod zámkem
4.7 (93.33%)3

Mohlo by se vám líbit...